KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12023555

nr 1202 3555

Arne Isacsson

(1917-2010), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad -78. Motivet: 12x18 cm

Arne Isacsson, svensk målare född 1917, död 2010.

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 september 2018
kl 18:21:41

Arne Isacsson

Läs mer om Arne Isacsson